Neden

Türkiye?

Türkiye coğrafi konumu, turizm ülkesi olması, ileri sağlık teknolojisi, kaliteli sağlık hizmeti ve fiyatların ekonomik olması gibi birçok avantajları bir arada bulunduran bir ülkedir.  Key Assistance sayesinde ulaşım sürecinde zorlanmadan Türkiye’ye geldikten ve tedavilerinizi tamamladıktan sonra keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Türkiye’nin sağlık kuruluşları teknolojik altyapı açısından Batı ülkeleriyle yarışabilecek durumdadır. Eğitim ve Araştırma Hastaneleri altyapısında bölgenin lideri konumundadır. Ayrıca Türkiye, JCI ile akredite olmuş hastane sayısı bakımından dünyada 2. Sırada gelmektedir.
Türkiye’de doktorlar zorlu bir tıp eğitimini 6 yıllık bir sürede tamamladıktan sonra birkaç yıl uzmanlık eğitime tabii tutulur. Donanımlı bir şekilde görevlerine başlayan doktorlar, teknolojik yönden gelişmiş hastanelerde en iyi şekilde görevlerini yerine getirir.

Dünyanın 182 ülkesinden 200 bini aşkın uluslararası öğrenci Türkiye’deki üniversitelerde eğitim görmektedir. Son yıllarda yapılan yatırımlarla eğitim alanında daha da gelişen Türkiye, dünyada “En çok uluslararası öğrenciye ev sahipliği” yapan ilk 10 ülke arasındadır.
Sağlıkta alanında olduğu gibi eğitimde de coğrafi konum ve ekonomik avantajı olan Türkiye’deki üniversitelerden alacağınız diplomalar, tüm dünyada geçerlidir. Bu sayede mezuniyet sonrası kariyer planlarınızı özgürce yapabilirsiniz.
.

Türkiye’nin her şehrinde her bütçeye uygun konaklama seçenekleri vardır. Üniversite öğrencilerine yönelik hem devlet bünyesinde hem de özel kuruluşlar aracılığıyla açılan pek çok yurt vardır.

Türkiye’de dil problemi yaşamamanız için tedavi süreciniz boyunca başta Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, Rusça olmak üzere farklı dillerde size tercümanlık hizmeti vermekteyiz. Öğrenciler ise TÖMER tarafından sunulan Türkçe eğitimlerine katılabilir. TÖMER’in yaygın bir öğretim ağı bulunmakta ve yabancı öğrencilere yönelik çevrimiçi seviye belirleme sınavı yapmaktadır. Ayrıca Türkiye’de eğitim dili İngilizce olan birçok üniversite bulunmaktadır.

Key Assistance, sağlık hizmetlerinde aracı firmalardan farklı olarak, anlaşmalı olduğu  sağlık kuruluşlarının/hastanelerin temsilciliğini yapmaktadır. Temsilcisi olduğu hastaneler, robotik cerrahi vb. uygulamalar gibi ileri sağlık teknolojisi ve alanında uzman doktorları ile tüm branşlarda hizmet verme kapasitesine sahiptirler.  

Bu nedenle, ülkenizdeki Key Assistance temsilciliği ya da merkez ofisimizle iletişime geçtiğinizde doğrudan bir sağlık kuruluşuna ulaşmış ve bilimsel danışmanlık almış olursunuz. Böylece zaman kaybetmeksizin işlemlerinizi daha hızlı sonuçlandırma imkânına kavuşmuş olursunuz. Ayrıca Key Assistance’ın ulaşım, tercümanlık ve konaklama hizmetleri sayesinde tetkik ve tedavi sürecinde herhangi bir zorluk yaşamazsınız.

Key Assistance olarak, bu alanda tek değiliz ancak en iyi olma iddiasındayız. Ülkenizde çözüm bulunamayan veya ileri tetkik ve tedavi gerektiren sağlık sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz. Üstelik bu çözümleri, gelişmiş ülkelere göre çok daha ekonomik avantajlarla elde etme imkânı sağlıyoruz.

Bize bir

Mesaj bırakın

    ×