Key Assistance Ne Yapar?

Bizi Daha Yakından Tanıyın ​

Key Assistance Türkiye, uluslararası bir Asistans şirketi olarak, Türkiye’de Asistans sektörünün lider firmalarından birisidir. 

Merkezi İstanbul’da bulunan Key Assistance Türkiye,  uluslararası devlet kurumları ve  sigorta şirketlerine, gelişmiş asistans hizmetleri sunarak, yüksek verimli, sorumlu ve sürdürülebilir tasarruf çözümleri vadetmektedir.

Ana şirketimiz Key Assistance, ulusal ve sınır ötesi asistans çözümlerini, kendini alanında kanıtlamış dev global hizmet sağlayıcı ağı ile yönetmektedir.

İş Ortaklarımız

İnsan evinden uzak olduğunda, kendini yalnız ve çaresiz hissedebilir. Yurt dışında yaşadığı en küçük sorun bile aşılmaz bir engelmiş gibi gelir. Bir de konu sağlığı olunca, bu kaygılar artar; bir tanıdık sese, bir desteğe ihtiyaç duyar .İşte biz tam da bunun için varız .Soru sorduğunuzda duyacağınız cevap; uzandığınızda tutacağınız el bizim global varlığımızdan gelir. Key Assistance, Amerika, Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarındaki temsilcilikleri ve iş ortakları ile birlikte verdiği hizmetin tek amacı müşterilerini evlerinde hissettirmelerini sağlamaktır. Tüm dünyadaki paydaşlarımız çoklu dilde hizmet verme yeteneğine; 7/24 ulaşılabilirlik özelliğine sahiptir ve müşteri mutluluğu odaklı çalışan ekibi, yurt dışında tedavi gören hastalarının kendilerinin iyi hissetmesi için çalışır.

  • 4 Kıtada kusursuz sağlık hizmeti

  • Hizmet verdiğimiz her ülkede seçkin hastane ve sağlık kuruluşlarıyla çözüm ortaklığı

  • Hizmet verdiğimiz her ülkede konaklama hizmeti.

Ofislerimiz

İş Ortaklarımız

KEY ASSISTANCE,  Orta Doğu ve Afrika kıtalarında operasyonlarını sürdüren ve bölgelerinde lider konumda olan global sigorta firmalarının Türkiye’de destek çözümleri sağlayıcısıdır.

Merkez Ofisimiz

Telefon

+90 (850) 455 00 15

E-Posta

 info@keyassistance.com.tr

Adres

Huzur Mahallesi, Azerbaycan Caddesi, No: 4B Skyland Kat: 34 No: 493 SARIYER/İSTANBUL

Kurumlarınızın bugünü ve yarını için
siz de Key Assistance hizmetleriyle tanışın

Our blog

Latest from our blog

Stay in touch with us

Subscribe to our newsletter

    ×