Hakkımızda

<b><u>Hakkımızda</u></b>

Hakkımızda

Key Assistance; global ölçekte farklı devlet kurumları ve özel sigorta kuruluşları ile iş birliği içerisinde çalışan bir Assistanlık firmasıdır. Afrika ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere, dünyanın bir çok ülkesin de kaliteli sağlık hizmetlerine ulaşmak isteyen bireyler için Türkiye’deki en iyi sağlık kuruluşları ile çalışır.

Sektörde ki değişikliklere anında ayak uydurmasını sağlayan manevra yeteneği, hizmet sağlayıcı ağı ile süregelen güçlü ilişkileri, teknoloji ile birleştirilmesi ve sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek olmazsa olmazımıdır.

Bunun yanında sigortacılık, asistanlık hizmetleri ve danışmanlık gibi daha pek çok alanda hayatınıza dokunan hizmetlerimiz için her zaman bizimle kalın.

VİZYON

Key Assistance, sunduğu sağlık hizmetleriyle kurumlar ve hastaların memnuniyeti sağlamayı, ekibi altyapısı ve geliştirdiği asistans hizmetiyle sağlık sektöründe model oluşturmayı, tüm dünyaya hizmet vererek, dünyada referans gösterilen markalardan biri olmayı hedeflemektedir.

MİSYON

Yenilikçi, düşünme ve ileri düzeyde sağlık hizmetleri vermeyi marka kültürümüzün bir parçası haline getirerek, hizmet verdiğimiz ülkelerde sağlık sektörünün ilerlemesine eşlik etmek; müşterilerimiz ve toplum için değer yaratmak, hayatlarını kolaylaştırmaktır.

Aklınıza takılan her türlü soru için bizimle iletişime geçin.

×