<b><u>Hakkımızda</u></b>

Hakkımızda

Key Assistance; Cibuti, Somali, Cezayir, Irak ve Moritanya'da şubeleri bulunan, global ölçekte farklı devlet kurumları ve özel kuruluşlar ile iş birliği içerisinde çalışan bir firmadır. Afrika, Ortadoğu ülkeleri veya dünyanın başka ülkelerinden olup kaliteli sağlık hizmetlerine ulaşmak isteyen bireyler için Türkiye’deki en iyi sağlık kuruluşları ile çalışır.

Firmamızın diğer önemli bir faaliyet alanı da eğitim turizmidir. Türkiye'de diledikleri bölümde, hayallerindeki üniversitede okumak isteyenler için gereken tüm destek Key Assistance ailemizin her biri işini aşkla yapan bireyleri tarafından sağlanır.

Bunun yanında sigortacılık, asistanlık hizmetleri ve danışmanlık gibi daha pek çok alanda hayatınıza dokunan hizmetlerimiz için her zaman bizimle kalın.

VİZYON

Key Assistance, sunduğu sağlık hizmetleriyle kurumlar ve hastaların memnuniyeti sağlamayı, ekibi altyapısı ve geliştirdiği asistans hizmetiyle sağlık sektöründe model oluşturmayı, tüm dünyaya hizmet vererek, dünyada referans gösterilen markalardan biri olmayı hedeflemektedir.

MİSYON

Yenilikçi, düşünme ve ileri düzeyde sağlık hizmetleri vermeyi marka kültürümüzün bir parçası haline getirerek, hizmet verdiğimiz ülkelerde sağlık sektörünün ilerlemesine eşlik etmek; müşterilerimiz ve toplum için değer yaratmak, hayatlarını kolaylaştırmaktır.

Aklınıza takılan her türlü soru için bizimle iletişime geçin.

×