Sempozyum ve Fuar Organizasyonu

Sempozyum Organizasyonu

Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri tek bir çatı altında topladık. Kusursuz bir organizasyon için gereken özenli ve titiz çalışmayı biz yürütelim; siz yalnızca arkanıza yaslanıp anın keyfini çıkartın.

  • Konsept Geliştirme ve Stil Danışmanlığı

  • Etkinlik Tasarımı, Davetiye Tasarımı, Davetli Yönetimi

  • Mekân Kiralama, Mekân Dekorasyonu

  • Canlı ve Kuru Çiçek Aranjmanları, Catering

  • Animasyon ve Sahne Gösterileri, Müzik ve Ses Sistemleri

  • Ulaşım ve Konaklama, Fotoğraf ve Video Prodüksiyonu

Fuar Organizasyonu

Showroom Dekorasyonu

Firmanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtacak, prestijinizi koruyan bir showroom dekorasyon hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen stand projelendirilmesi çalışması ile ürün ya da hizmetlerinizin en doğru şekilde sergilenmesi mümkün olmaktadır. İç dekorasyon çalışmamız ile kurumsal kimliğinizi ya da firma kimliğinizi tüm konuklarınıza yansıtabilirsiniz. Marka imajınıza uygun dekorasyon hizmetleri sunuyoruz.

FUAR STAND

Uzun yıllardır sektörde kazandığımız tecrübelerle, fuar stand tasarım ve uygulama hizmetlerini sizlere profesyonel bir anlayışla sunuyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında katılım göstereceğiniz tüm fuarlar, lansman ve toplantılar için ürün teşhir ünitelerimizi tercih edebilirsiniz. Çok daha fonksiyonel ve çok daha estetik bir dizayna sahip olan ahşap ve modüler fuar stand çeşitlerimiz ile rakiplerinizden bir adım öne çıkabilirsiniz.Kurumlarınızın bugünü ve yarını için
siz de Key Assistance hizmetleriyle tanışın

×