VIP Tur ve Transfer Hizmetleri

Günlük Gezi Turları

Key Assistance Günübirlik Tur Firması olarak profesyonel kadromuzla, kendi şöförlerimizin kullandığı Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve son donanımlı lüks otomobillerimizle ülkemizin en gözde turizm bölgelerinde yer alan hizmetlerimizle Türkiye’nin en popüler şehirlerini ve turistik yerlerini gezme fırsatı sunuyoruz. Bölgesel olarak verdiğimiz günübirlik tur hizmetlerimiz şehirlere göre farklılık göstermektedir.

Business Transfer Hizmeti

Key Assistance Bussiness Transfer Firması deneyimli personeli, bakımları yapılmış sigortalı ve belgeli Vip araçlarımızla Türk misafir perverliğini baz alarak güler yüzlü ve kaliteli yaklaşımla Elit iş adamları, üst düzey yöneticiler ve iş amaçlı ülkemize gelen misafirlerimize mobil ofis konforunu otel konseptiyle birleştirip size ve misafirlerinize deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz. 

Gulet ve Yatların Sınıfı

  • Standart Guletler: Genelde boyları 20 metre civarlarında en mütevazı şekilde donatılmış kabinleri ve tuvaletleri çok büyük olmamakla birlikte tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ölçü ve niteliklerdeki ahşap tekneler bu sınıfa girer. Standart guletler hemen her bütçeye hitap etmektedir.
  • Lüks Guletler: Bu sınıf tekneler yapım aşamasından başlanılarak daha lüks materyallerle üretimi yapılmış salonu, kabinleri, banyoları oldukça lüks döşenmiş misafirlerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak nitelikte klima, jeneratör sistemleriyle donatılmış görselliği ve donanımı ile dolduran teknelerdir.
  • Modern yatlar :Modern yatlar çok çeşitli teknik ve materyalden imal edilmelerine karşın iki ana başlıkta toplanırlar makine ile seyir yapan (Motor yat), rüzgar ile seyir yapan (denilmektedir. İmalatlarında ise genelde fiberglas ve çelik kullanılır. 

Havalimanı Transfer Hizmeti ve VIP Servis

Key Assistance Havaalanı Transfer firması Türkiye’nin en ünlü sahil beldeleri ve metropol kentlerinde faaliyet vermekte olduğundan Havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı geniş ve konforlu araç filosuyla da 7/24 karşılamakta olup günün her saati uçabileceğiniz destek ekibine de sahiptir. Bütçeniz ne olursa olsun Key Assistance Havaalanı Transfer, lüks araç yada  ekonomik araç seçenekleriyle tüm havalimanı transferlerinizi en uygun fiyatlara karşılayıp bizlere belirtmiş olduğunuz havaalanlarında sizleri yada misafirlerinizi deneyimli ve güler yüzlü personelimiz tam zamanında karşılayıp talep etmiş olduğunuz aracınızı sizler için tahsis etmiş olacaktır.

VIP Minibus ve Otobüs Transferleri

Kalabalık gruplar için hazırlamış olduğumuz Vip Minibüs ve Vip Otobüslerimizle kaç kişi olursa olsun her müşteri grubunun taleplerine cevap vermekteyiz.

Türkiye'de Helikopter Kiralama

Her geçen gün büyüyen trafik sorunu yoğun olarak yaşanan kentlerde bazı özel taleplerinde beraberinde getirmeye başladı. Hayatta en önemli şeyin olduğu günümüz dünyasında ve özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya gibi büyükşehirlerimizde yaşanan trafik sorunlarının üstesinden gelebilmek adına helikopter kiralamak bu soruna çok iyi bir alternatif olacaktır. Tıbbi ulaşım, tatil ya da iş amacıyla kullanılabilen çok işlevli bir hava aracı olan helikopter seyahatleriyle birçok şeyi kaçırmaktan kurtulabilirsiniz

Kurumlarınızın bugünü ve yarını için
siz de Key Assistance hizmetleriyle tanışın

×